Výlety, zábava a atrakce po ČR

Career DAYS 2017 - Diplomat Hotel Prague - 2.3.2017 - 3.3.2017

27.02.2017 16:07

 

Career DAYS 2017

 

Career DAYS 2017

Diplomat Hotel Prague

Den konání: 02.03.2017-03.03.2017

8 hodin - 23 hodin

 

Career DAYS  jsou unikátní studentský projekt, jehož posláním je spojovat talentované studenty a atraktivní firmy formou, která tě bude bavit. Letos slavíme čtvrt století! Jedná se o dvoudenní festival kariéry, který se koná letos opět v hotelu Diplomat v Praze a to 2.-3. března 2017. Umožní ti nastartovat vysněnou kariéru a dostane tě do “backstage” top společností z ekonomických oborů, ale nově i z IT, neziskových organizací a start-upů. Díky unikátnímu konceptu máš šanci neformálně poznat firemní kulturu a nasát firemní atmosféru, což ti pomůže při rozhodování, kde budeš v budoucnu pracovat. Zároveň ti reprezentanti firmy představí aktuálně otevřené pozice a další možnosti spolupráce např. internshipy nebo trainee programy. 
 
Cena vstupenky je 250 Kč. Před koupí vstupenky je nutné se registrovat. Na akci není třeba tisknout e-mailové potvrzení, prokážeš se pouze svým jménem. Nechceš jít na akci sám? Vezmi další dva kámoše a využijte akci 2+1 vstupenka zdarma. V ceně máš mimo jiné občerstvení a neomezenou konzumaci piva po celé dva dny.

 

LINDSEY STIRLING

Forum Karlín

Den konání: 01.03.2017

20 hodin - 22 hodin

 

Všestranná umělkyně Lindsey Stirling se vrací do Prahy. Jedinečné vystoupení, kde kombinuje hru na housle s energií nabitými choreografiemi, proběhne 1. března 2017 v pražském Foru Karlín. Vstupenky jsou za 840 Kč.
 
Lindsey Stirling je živoucím důkazem, že by se vždy mělo snít ve velkém. Možná proto inspirovala milióny fanoušků po celém světě. Začalo to v roce 2012, kdy vydala debutové album a rychle se stala zářivou hvězdou na hudebním nebi. Získala prestižní cenu Billboard Music Award v kategorii Top Dance/Electronic Album a dosáhla platinového ocenění v Německu, Rakousku, Švýcarsku, zlatého v Polsku a stříbrného ve Francii. Na youtube mají její videa více než miliardu zhlédnutí, což ocenil i časopis Forbes, který Lindsey zařadil na čtvrté místo nejlepších youtube umělců a učinil ji tak nejlépe hodnocenou ženou.
V srpnu minulého roku houslistka vydala své třetí studiové album s příznačným názvem Brave Enough a fanouškům vzkazuje: „Moc bych si přála, aby lidé měli dostatek odvahy a dělali to, po čem v životě touží."

 

Vyhledávání

 

HLAVNÍ MENU - TIPY NA VÝLETY

     Výlety a atrakce  

    Recepty - menu 

         Koktejly - menu   

      Zábava - menu      

    Akce a festivaly 

 

NEJNOVĚJŠÍ RECEPT - TIRAMISU ROLÁDA S AMARETTEM

 

ZPRÁVY Z PRAHY - AKTUÁLNĚ

 

 

 

INTERAKTIVNÍ MAPY VÝLETŮ !!

TOPlist