Výlety, zábava a atrakce po ČR

Výtvarná soutěž: Tenkrát na Západě aneb Jak jsem se octnul ve westernu 18.10.2017 - 30.11.2017

24.10.2017 19:05

 

 

Výtvarná soutěž: Tenkrát na Západě aneb Jak jsem se octnul ve westernu

Chvalský zámek

Den konání: 18.10.2017 - 30.11.2017

8 hodin - 18 hodin

 

Chvalský zámek vyhlašuje další výtvarnou soutěž, tentokrát na téma divokého Západu, kovbojů, Indiánů a vším, co s tím souvisí. Téma zní „Tenkrát na Západě aneb Jak jsem se octnul ve westernu“. Namalujte nám svou představu a zkuste vyhrát!  Všechna díla budou vystavena společně s připravovanou výstavou Jiří Brdečka 100 let aneb Od Limonádového Joa k zázrakům české animace. Už se těšíme na vaše kladné i záporné hrdiny a věřím, že vítězové si s námi připijí sklenicí kolalokovy limonády J.

Kdo se může soutěže zúčastnit: Soutěž je určena žákům mateřských, základních i středních škol. Nejlepší obrázky či ilustrace budou vybrány odbornou porotou a odměněny zajímavými cenami.

 

Termíny:
Obrázky odevzdejte nebo zašlete nejpozději do 30. listopadu 2017 do 17.00 hodin na recepci Chvalského zámku. Z druhé strany obrázku uveďte: jméno autora, adresu bydliště nebo školy, věk – u školních dětí i třídu, zařazení do kategorie, kontaktní telefon i e-mailovou adresu).
Poté zasedne hodnotící komise. Z každé kategorie vybere tři výherce, kteří budou oceněni.
Všechny výtvarné práce budou vystaveny na Chvalském zámku v termínu od počátku ledna do 1. dubna 2018 v rámci výstavy Jiří Brdečka 100 let – od Limonádového Joa k zázrakům české animace.
Slavnostní vyhlášení vítězných prací proběhne ve druhé polovině ledna 2018 na Chvalském zámku. Autoři vítězných prací budou na slavnostní vyhlášení včas pozváni. Práce přihlášené do soutěže zůstávají dále v majetku Chvalského zámku a budou užity pro jeho potřeby.

Těšíme se na vaše výtvarná díla a přejeme příjemnou a tvůrčí práci!
Alexandra Kohoutová, ředitelka Chvalského zámku

 

Vyhledávání

 

HLAVNÍ MENU - TIPY NA VÝLETY

     Výlety a atrakce  

    Recepty - menu 

         Koktejly - menu   

      Zábava - menu      

    Akce a festivaly 

 

NEJNOVĚJŠÍ RECEPT - TIRAMISU ROLÁDA S AMARETTEM

 

ZPRÁVY Z PRAHY - AKTUÁLNĚ

 

 

 

INTERAKTIVNÍ MAPY VÝLETŮ !!

 

TOPlist