Výlety, zábava a atrakce po ČR

Mezinárodní festival Let's Dance

26.06.2016 14:24

 

Mezinárodní festival Let's Dance

Termín: 28.07 - 31.07.2016

(07:30 h - 16h)

Mapa:  Tato akce má více

míst konání po Praze

 

 

Rozhodně si ani tento rok nesmíte nechat ujít naše taneční semináře! Vybírat můžete z nespočtu tanečních stylů a lektorů, mezi kterými naleznete i hvězdy orientálního tance z Egypta, Německa, Estonska a Bulharska, vynikající tribal dance tanečnici z Ukrajiny a dokonce i tanečnici a choreografku bollywoodu slavné taneční skupiny Bellydance Superstars z USA! Máte se opravdu na co těšit!

Můžeme vám také hrdě oznámit, že generálním partnerem letošního ročníku festivalu se stal VIVO BAR! Partner k nakousnutí, s nímž můžete soutěžit a vyhrát skvělou, zdravou a mňamkózní cenu: Tyčinky VIVO BAR na celý rok a navíc: celý rok tancování s Centrem Tance. Proto tančete, foťte se a vyhrajte!


 

Užijte si s námi festival naplno a kupte si naše výhodné festivalové balíčky. Nabízíme balíčky LIGHT, STANDARD a ALL INCLUSIVE. POZOR: Při úhradě balíčku All inclusive do 31. 5. 2016 získáte slevu 710 Kč!

Nebude chybět ani naše soutěž Let’s Dance Prague Oriental Competition a show Gala Oriental s hvězdnými hosty z ČR, USA, Egypta, Německa, Estonska, Bulharska, Ukrajiny, Polska, Hong Kongu, Malajsie a Slovenska! Obě taneční akce proběhnou letos v pátek 29.7.2016 v krásných prostorách divadla Broadway!

V neposlední řadě se také můžete těšit na Open Dance Stage, která se tento rok uskuteční v sobotu 30.7.2016 večer a volně na ni naváže Let’s Dance Night. My s vámi chceme oslavovat! Užijte si tanec, letní drinky a možnost vyhrát další zajímavé ceny v soutěži!

 

Program zde

   

Vyhledávání

 

HLAVNÍ MENU - TIPY NA VÝLETY

     Výlety a atrakce  

    Recepty - menu 

         Koktejly - menu   

      Zábava - menu      

    Akce a festivaly 

 

NEJNOVĚJŠÍ RECEPTY - TIRAMISU ROLÁDA S AMARETTEM

 

NEJNOVĚJŠÍ PLACENÝ VÝLET - PAPILONIA -MOTÝLÍ DŮM - stovky živých exotických motýlů

 

 

ATRAKCE PRO DĚTI A ZOO A ZÁBAVNÍ PARKY

 Severní Morava  

 

 

KAM V PRAZE AKTUÁLNĚ ZA ZÁBAVOU ?